Wykaz czasopism Wybrane monografie />
          </map>
        </div>
	</div>
    <div class=
  1. Blikle Andrzej – Instytut Podstaw Informatyki PAN, informatyka
  2. Bogucki Łukasz – UŁ, nauki filologiczne
  3. Czechowska Dorota Iwona – UŁ, zarządzanie
  4. Darowski SJ Roman – Akademia Ignatianum w Krakowie, nauki filozoficzne
  5. Dębski Wiesław – UŁ, ekonomia, rynek finansowy
  6. Dobrosielski Marian – Prywatna Szkoła Wyższa Bussinesu, Administracji i Technik Komputerowych, Warszawa, nauki o polityce, nauki filozoficzne
  7. Falkowski Andrzej – Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie, psychologia
  8. Flejterski Stanisław – Uniwersytet Szczeciński, ekonomia
  9. Gabrusewicz Wiktor – UE w Poznaniu, ekonomia – rachunkowość
  10. Germinal Isem– Clark University, zarządzanie
  11. Greta Marianna – UŁ, ekonomia
  12. Hess Max – Clark University, zarządzanie
  13. Hinojosa Perez Anatolia Hortencia - Universidad Catolica Santa Maria, ekonomia
  14. Huang Rong - Plymouth University, zarządzanie
  15. Jeżak Jan – UŁ, organizacja i zarządzanie
  16. Kościelecki Lech – AON, Warszawa, ekonomia, nauki wojskowe
  17. Kryńska Elżbieta – UŁ, ekonomia, polityka ekonomiczna
  18. Kurantowicz Ewa – Dolnośląska Szkoła Wyższa, Instytut Pedagogiki, pedagogika
  19. Kwiatkowski Eugeniusz – UŁ, ekonomia
  20. Lachiewicz Stefan – Politechnika Łódzka, ekonomia, zarządzanie
  21. Lewis Gerald – Clark University, zarządzanie
  22. Lipiec Jacek – SGH, ekonomia, prawo pracy
  23. Maguire Richard – Clark University, zarządzanie
  24. Malicki Marian – Uniwersytet Szczeciński, ekonomia
  25. Mańkowski Romuald – AON, nauki wojskowe, logistyka
  26. Nicholes Daniel – Clark University, zarządzanie
  27. Nikodemska-Wołowik Anna – Uniwersytet Gdański, ekonomia, marketing
  28. Nowacki Tadeusz W. – Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP, pedagogika, pedagogika pracy
  29. Nowak Wojciech A. – UŁ, organizacja i zarządzanie, rachunkowość
  30. Ostolski Przemysław – UŁ, nauki filologiczne
  31. Pietruszka Maria – PŁ, informatyka
  32. Reidy Ronald – Clark University, zarządzanie
  33. Ristino Robert – Clark University, zarządzanie
  34. Różański Jerzy – UŁ, zarządzanie
  35. Skrzyp Julian – AON, nauki wojskowe
  36. Sobolewski Grzegorz – AON, nauki wojskowe
  37. Stawasz Edward – UŁ, organizacja i zarządzanie
  38. Wadsworth Dennis – Clark University, zarządzanie
  39. Werner Simcha- Israel Academic College, zarządzanie
  40. Witkowska Janina – UŁ, ekonomia 
  41. Worobjow Leonid – Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, organizacja i zarządzanie, ekonomia
  42. Zając Czesław – Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław, ekonomia, ekonomika  i organizacja przedsiębiorstwa, zarządzanie kadrami
  43. Maráková Vanda - Univerzita Mateja Bela, ekonomia
  44. Zbigniew Antczak - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, zarządzanie

 

Społeczna Akademia Nauk Polska Akademia Otwarta Clark University EEDRI JoIM